Karrier
  1. Karrier
  2. Ügyfélkapcsolati munkatárs álláshirdetés
Karrier
  1. Karrier

Ügyfélkapcsolati munkatárs álláshirdetés

Az Oktogon Medical Center ügyfélkapcsolati munkatársak jelentkezését várja.

Feladatok

  • Betelefonáló, leendő vagy már meglévő páciensek teljeskörű tájékoztatása
  • Időpontegyeztetés, időpont regisztráció a páciensek igényének megfelelően
  • Általános adminisztratív, back office feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Call centerben, ügyfél tájékoztatásban, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magasfokú PC-felhasználói ismeret
  • Kitűnő kommunikációs és empatikus készség, magabiztosság, „multi-tasking” üzemmód, rendszerlátó képesség, precizitás
  • Megbízható angolnyelv-tudás (írásban és szóban egyaránt, élő és használható nyelvtudás)
  • Ambiciózus, asszertív személyiség
  • Ápolt, kifogástalan üzleti megjelenés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő Magánorvos Központ professzionális háttere
  • Állandó, kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Budapest központjában lévő prémium munkahely
  • Fiatalos, dinamikus légkör
  • Fizetés nettó 290.000 Ft -tól

Állás adatai

Munkavégzés helye: Oktogon Medical Center

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Kapcsolat

A fényképes önéletrajzokat az info@oktogonmedical.hu e-mail címre várjuk.

Oktogon Medical Center

1067 Budapest, Teréz körút 21. 1. em 5/a

Hívás